Як дістатися за маршрутом Grave – Al Rashed Mall

Хочеш дістатися за маршрутом "Grave" – "Al Rashed Mall"? Ознайомся з нашими сервісами та знайди ідеальний спосіб пересування для своєї поїздки.

Зручність та комфорт — всього у декілька кліків!

Bolt

Bolt

Надійні поїздки на повсякденних авто середнього класу.

Орієнтовний час поїздки

11 хв

Орієнтовна відстань

7,9 км

Пасажирів

1-4

Орієнтовна вартість

18,00 SAR

Comfort

Comfort

Просторі поїздки з більшим простором для ніг та місцем для зберігання речей

Орієнтовний час поїздки

11 хв

Орієнтовна відстань

7,9 км

Пасажирів

1-4

Орієнтовна вартість

27,20 SAR

XL

XL

Авто з 6+пасажирськими сидіннями

Орієнтовний час поїздки

11 хв

Орієнтовна відстань

7,9 км

Пасажирів

1-6

Орієнтовна вартість

29,60 SAR

Самокати або електровелосипеди?

Подорожуй містом Мінтака Ель-Медина, використовуючи самокати або електровелосипеди

Діставайся від Grave до Al Rashed Mall, викликавши авто в Bolt

Ми рекомендуємо викликати авто з водієм Bolt, якщо ти хочеш доступно дістатися до Al Rashed Mall. З Bolt ця поїздка займе близько 11 хв і коштуватиме приблизно 18,00 SAR SAR. Який би не був привід, ми знайдемо для тебе ідеальний транспортний засіб.

Послуги Bolt, щоб дістатися від Grave до Al Rashed Mall

Багато речей? Забронюй багатомісне авто XL на 6+ пасажирів.
Потрібен стиль? Спробуй преміальні авто Bolt.
Подорожуєш із дітьми? Замов автомобіль із дитячим кріслом.
З тобою їде улюбленець? Спробуй наші поїздки з тваринами.
Потрібна додаткова допомога? Категорія включає транспортні засоби, обладнані для інвалідних візків.
Доступні поїздки? Обери малогабаритний автомобіль у категорії Bolt Basic за доступною ціною.

Найчастіші питання

Найдешевший спосіб дістатися від Grave до Al Rashed Mall — використовуючи послугу Bolt. Поїздка обійдеться тобі приблизно у 18,00 SAR SAR.

Відстань від Grave до Al Rashed Mall становить приблизно 7,9 км.

Потрібно близько 11 хв, щоб дібратися від Grave до Al Rashed Mall за допомогою послуги Bolt.

Вартість поїздки від Grave до Al Rashed Mall з Bolt становитиме приблизно 18,00 SAR SAR.

Поїздки від Grave

Дізнайся про популярні напрямки з Grave до інших локацій у м. Мінтака Ель-Медина.

Від

Grave

до

Burger King

Показати більше

Від

Grave

до

المكتبة المركزية

Показати більше

Від

Grave

до

Kebun Kurma Majed

Показати більше

Від

Grave

до

Ruqn Shami

Показати більше

Від

Grave

до

Al Haramain Train Station Madinah

Показати більше

Від

Grave

до

Canton

Показати більше

Від

Grave

до

الأحوال المدنية فرع العالية مول

Показати більше

Від

Grave

до

Shing Yang

Показати більше

Від

Grave

до

Madinah

Показати більше

Поїздки до Al Rashed Mall

Дізнайся про популярні напрямки до {location} від інших локацій у м. Мінтака Ель-Медина.

Від

Canton

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Kudu

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Kebun Kurma Majed

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Quba Mosque

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Madinah Airport (MED)

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Madinah

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Shing Yang

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Al Haramain Train Station Madinah

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Bindawood - Anwar al Madinah

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Від

Darul At Taqwa

до

Al Rashed Mall

Показати більше

Завантажуй наші додатки

Доступно для iOS та Android.

Швидкі та доступні поїздки.

Доступно для iOS та Android.
Завантажуй наші додатки

Швидка доставка твоїх улюблених страв!

Доступно для iOS та Android.
Завантажуй наші додатки