Як дістатися за маршрутом Tervise Paradiis – Paikuse kool

Хочеш дістатися за маршрутом "Tervise Paradiis" – "Paikuse kool"? Ознайомся з нашими сервісами та знайди ідеальний спосіб пересування для своєї поїздки.

Зручність та комфорт — всього у декілька кліків!

Bolt

Bolt

Надійні поїздки на повсякденних авто середнього класу.

Орієнтовний час поїздки

10 хв

Орієнтовна відстань

8,1 км

Пасажирів

1-4

Орієнтовна вартість

8,90 EUR

Child Seat

Дитяче крісло

Дитяче крісло з ременями безпеки для дітей віком 2–6 років (приблизно 10–30 кг). Уточни у водія точні обмеження за віком, вагою та зростом.

Орієнтовний час поїздки

10 хв

Орієнтовна відстань

8,1 км

Пасажирів

1-3

Орієнтовна вартість

9,60 EUR

Comfort

Comfort

Просторі поїздки з більшим простором для ніг та місцем для зберігання речей

Орієнтовний час поїздки

10 хв

Орієнтовна відстань

8,1 км

Пасажирів

1-4

Орієнтовна вартість

13,10 EUR

Pets

Pets

Поїздки з улюбленцем. Собаки мають бути в наморднику, дрібні тварини — в переноску, а сидіння захищені ковдрою або підстилкою.

Орієнтовний час поїздки

10 хв

Орієнтовна відстань

8,1 км

Пасажирів

1-3

Орієнтовна вартість

11,00 EUR

XL

XL

Авто з 6+пасажирськими сидіннями

Орієнтовний час поїздки

10 хв

Орієнтовна відстань

8,1 км

Пасажирів

1-6

Орієнтовна вартість

11,40 EUR

Самокати або електровелосипеди?

Подорожуй містом Пярну, використовуючи самокати або електровелосипеди

Діставайся від Tervise Paradiis до Paikuse kool, викликавши авто в Bolt

Ми рекомендуємо викликати авто з водієм Bolt, якщо ти хочеш доступно дістатися до Paikuse kool. З Bolt ця поїздка займе близько 10 хв і коштуватиме приблизно 8,50 EUR EUR. Який би не був привід, ми знайдемо для тебе ідеальний транспортний засіб.

Послуги Bolt, щоб дістатися від Tervise Paradiis до Paikuse kool

Багато речей? Забронюй багатомісне авто XL на 6+ пасажирів.
Потрібен стиль? Спробуй преміальні авто Bolt.
Подорожуєш із дітьми? Замов автомобіль із дитячим кріслом.
З тобою їде улюбленець? Спробуй наші поїздки з тваринами.
Потрібна додаткова допомога? Категорія включає транспортні засоби, обладнані для інвалідних візків.
Доступні поїздки? Обери малогабаритний автомобіль у категорії Bolt Basic за доступною ціною.

Найчастіші питання

Найдешевший спосіб дістатися від Tervise Paradiis до Paikuse kool — використовуючи послугу Women for Women. Поїздка обійдеться тобі приблизно у 8,50 EUR EUR.

Відстань від Tervise Paradiis до Paikuse kool становить приблизно 8,1 км.

Потрібно близько 10 хв, щоб дібратися від Tervise Paradiis до Paikuse kool за допомогою послуги Women for Women.

Вартість поїздки від Tervise Paradiis до Paikuse kool з Women for Women становитиме приблизно 8,50 EUR EUR.

Поїздки від Tervise Paradiis

Дізнайся про популярні напрямки з Tervise Paradiis до інших локацій у м. Пярну.

Від

Tervise Paradiis

до

Pärnu Kuursaal

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Coop Sindi Konsum

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Öölokaal Kassa

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Pärnu hospital

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Kaubamajakas

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Maxima XXX

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Port Artur 2

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Buffet A.P.T.E.K

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Circle K

Показати більше

Від

Tervise Paradiis

до

Steffani Pizza Restaurant

Показати більше

Поїздки до Paikuse kool

Дізнайся про популярні напрямки до {location} від інших локацій у м. Пярну.

Від

Maxima XXX

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Kaubamajakas

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Sunset

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Hedon SPA & HOTEL

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Pärnu hospital

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Öölokaal Kassa

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Ammende villa

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Estonia Resort Hotel & Spa

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Endla Teater

до

Paikuse kool

Показати більше

Від

Sweet Rosie

до

Paikuse kool

Показати більше

Завантажуй наші додатки

Доступно для iOS та Android.

Швидкі та доступні поїздки.

Доступно для iOS та Android.
Завантажуй наші додатки

Швидка доставка твоїх улюблених страв!

Доступно для iOS та Android.
Завантажуй наші додатки