Kā nokļūt no: Station Noord uz: Amsterdam RAI

Tev no: Station Noord jānokļūst uz: Amsterdam RAI? Uzzini, kuri pakalpojumi pieejami Tavā pilsētā un izvēlies ceļam piemērotāko braucienu.

Ērtība un komforts ir tikai dažu pieskārienu attālumā!

Bolt

Bolt

Uzticami braucieni ikdienas vidēja izmēra auto

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

28,00 €

Comfort

Comfort

Lielāki auto ar papildu vietu kājām un mantām

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

34,70 €

Electric

Electric

Braucieni elektroauto

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

28,00 €

Pet

Pet

Braucieni Tev un Tavam mājdzīvniekam. Suņiem jāvalkā purngals, maziem dzīvniekiem nepieciešams pārvadāšanas konteiners, un sēdekļi jāaizsargā ar segu vai paklājiņu.

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-3

Aptuvenā cena

28,40 €

Premium

Premium

Vidēja izmēra premium auto ar augstas klases aprīkojumu

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

39,70 €

XL

XL

Lieli auto ar 6 sēdvietām

Aptuvenais brauciena ilgums

17 min

Aptuvenais attālums

12,5 km

Pasažieri

1-6

Aptuvenā cena

49,50 €

Skrejriteni vai e-riteni

Izvēlies skrejriteni vai e-riteni braucieniem šajā pilsētā: Amsterdama

Brauciens no: Station Noord uz: Amsterdam RAI ar Bolt kopbraukšanas auto

Ja vēlies izdevīgāko cenu, tad iesakām izvēlēties Bolt kopbraukšanas auto braucienam uz: Amsterdam RAI. Ar Bolt ceļā pavadīsi aptuveni 17 min, un tas Tev izmaksās aptuveni 28,00 € EUR. Mūsu platformā ir dažādi auto visdažādākajiem dzīves brīžiem.

Bolt piedāvājumi braucienam no: Station Noord uz: Amsterdam RAI

Daudz bagāžas? Mūsu XL auto paredzēti līdz pat 6 pasažieriem.
Vēlies ceļot stilīgi? Izmēģini Bolt premium auto.
Ceļo ar bērniem? Pasūti auto, kurā pieejams paliktnītis bērnam.
Līdzi brauc mīlulis? Izmēģini mūsu auto, kuros ir ļauts braukt ar mājdzīvniekiem.
Nepieciešama papildu palīdzība? Assist kategorijas autovadītāji ir apmācīti darbā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī auto ir piemēroti riteņkrēsliem.
Izdevīgi braucieni? Izbaudi lētāko brauciena cenu, izvēloties mazos Economy kategorijas auto.

Biežāk uzdotie jautājumi

Visizdevīgāk no: Station Noord uz: Amsterdam RAI varēsi nokļūt, izvēloties: Electric, un tas Tev izmaksās aptuveni 28,00 € EUR.

Amsterdam RAI ir aptuveni 12,5 km attālumā no Station Noord.

Braucot no Station Noord uz Amsterdam RAI un braucienu veicot ar Electric, ceļā pavadīsi aptuveni 17 min.

Brauciena cena no Station Noord uz Amsterdam RAI, braucienu veicot ar Electric, būs aptuveni 28,00 € EUR.

Braucieni no: Station Noord

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic no: Station Noord uz citiem galamērķiem šajā pilsētā: Amsterdama.

No

Station Noord

uz

Dam Square

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Lofi

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Amsterdam Central Station

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Amsterdam, Leidseplein

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Ziggo Dome

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Zaanse Schans

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Amsterdam, Station Sloterdijk

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

OLVG, locatie Oost

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Almere Centrum

Skatīt vairāk

No

Station Noord

uz

Station Bijlmer ArenA

Skatīt vairāk

Braucieni uz: Amsterdam RAI

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic uz: {location} no citiem galamērķiem šajā pilsētā: Amsterdama.

No

Amsterdam, Station Sloterdijk

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Amsterdam Zuid

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Amsterdam Central Station

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Station Bijlmer ArenA

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Lofi

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Anne Frank House

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Zaanse Schans

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Almere Centrum

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Schiphol, Airport

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

No

Amsterdam Schiphol Airport (AMS)

uz

Amsterdam RAI

Skatīt vairāk

Lejupielādē mūsu lietotnes

Pieejams iOS un Android ierīcēm.

Ātri un visiem pieejami braucieni.

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes

Tavas mīļākās maltītes ar ātru piegādi!

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes