Kā nokļūt no: NNPC uz: Command Guest House

Tev no: NNPC jānokļūst uz: Command Guest House? Uzzini, kuri pakalpojumi pieejami Tavā pilsētā un izvēlies ceļam piemērotāko braucienu.

Ērtība un komforts ir tikai dažu pieskārienu attālumā!

Bolt

Bolt

Uzticami braucieni ikdienas vidēja izmēra auto

Aptuvenais brauciena ilgums

10 min

Aptuvenais attālums

6,8 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

2132,50 NGN

Skrejriteni vai e-riteni

Izvēlies skrejriteni vai e-riteni braucieniem šajā pilsētā: Bauči

Brauciens no: NNPC uz: Command Guest House ar Bolt kopbraukšanas auto

Ja vēlies izdevīgāko cenu, tad iesakām izvēlēties Bolt kopbraukšanas auto braucienam uz: Command Guest House. Ar Bolt ceļā pavadīsi aptuveni 10 min, un tas Tev izmaksās aptuveni 2132,50 NGN NGN. Mūsu platformā ir dažādi auto visdažādākajiem dzīves brīžiem.

Bolt piedāvājumi braucienam no: NNPC uz: Command Guest House

Daudz bagāžas? Mūsu XL auto paredzēti līdz pat 6 pasažieriem.
Vēlies ceļot stilīgi? Izmēģini Bolt premium auto.
Ceļo ar bērniem? Pasūti auto, kurā pieejams paliktnītis bērnam.
Līdzi brauc mīlulis? Izmēģini mūsu auto, kuros ir ļauts braukt ar mājdzīvniekiem.
Nepieciešama papildu palīdzība? Assist kategorijas autovadītāji ir apmācīti darbā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī auto ir piemēroti riteņkrēsliem.
Izdevīgi braucieni? Izbaudi lētāko brauciena cenu, izvēloties mazos Economy kategorijas auto.

Biežāk uzdotie jautājumi

Visizdevīgāk no: NNPC uz: Command Guest House varēsi nokļūt, izvēloties: Bolt, un tas Tev izmaksās aptuveni 2132,50 NGN NGN.

Command Guest House ir aptuveni 6,8 km attālumā no NNPC.

Braucot no NNPC uz Command Guest House un braucienu veicot ar Bolt, ceļā pavadīsi aptuveni 10 min.

Brauciena cena no NNPC uz Command Guest House, braucienu veicot ar Bolt, būs aptuveni 2132,50 NGN NGN.

Braucieni no: NNPC

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic no: NNPC uz citiem galamērķiem šajā pilsētā: Bauči.

No

NNPC

uz

Gibril Aminu model school

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

Federal Secretariate

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

Maijama'a Clinic

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

construction

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

Deno Hotels and Apartments

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

A.T.B.U Yelwa Campus

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

Old Dass Park

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

HD plaza

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

General Hospital (Specialist)

Skatīt vairāk

No

NNPC

uz

Zaranda Hotel

Skatīt vairāk

Braucieni uz: Command Guest House

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic uz: {location} no citiem galamērķiem šajā pilsētā: Bauči.

No

Old Dass Park

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

Shagari Shopping Complex

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

Under Five Clinic

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

Gibril Aminu model school

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

Deno Hotels and Apartments

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

SUG Garden

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

Zaranda Hotel

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

HD plaza

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

C.O.C.I.N

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

No

General Hospital (Specialist)

uz

Command Guest House

Skatīt vairāk

Lejupielādē mūsu lietotnes

Pieejams iOS un Android ierīcēm.

Ātri un visiem pieejami braucieni.

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes

Tavas mīļākās maltītes ar ātru piegādi!

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes