Kā nokļūt no: Maxima X uz: Negyvosios kopos

Tev no: Maxima X jānokļūst uz: Negyvosios kopos? Uzzini, kuri pakalpojumi pieejami Tavā pilsētā un izvēlies ceļam piemērotāko braucienu.

Ērtība un komforts ir tikai dažu pieskārienu attālumā!

Bolt

Bolt

Uzticami braucieni ikdienas vidēja izmēra auto

Aptuvenais brauciena ilgums

20 min

Aptuvenais attālums

18,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

28,10 €

Electric

Electric

Braucieni elektroauto

Aptuvenais brauciena ilgums

20 min

Aptuvenais attālums

18,5 km

Pasažieri

1-4

Aptuvenā cena

26,80 €

XL

XL

Lieli auto ar 6 sēdvietām

Aptuvenais brauciena ilgums

20 min

Aptuvenais attālums

18,5 km

Pasažieri

1-6

Aptuvenā cena

25,70 €

Skrejriteni vai e-riteni

Izvēlies skrejriteni vai e-riteni braucieniem šajā pilsētā: Nida

Brauciens no: Maxima X uz: Negyvosios kopos ar Bolt kopbraukšanas auto

Ja vēlies izdevīgāko cenu, tad iesakām izvēlēties Bolt kopbraukšanas auto braucienam uz: Negyvosios kopos. Ar Bolt ceļā pavadīsi aptuveni 20 min, un tas Tev izmaksās aptuveni 25,70 € EUR. Mūsu platformā ir dažādi auto visdažādākajiem dzīves brīžiem.

Bolt piedāvājumi braucienam no: Maxima X uz: Negyvosios kopos

Daudz bagāžas? Mūsu XL auto paredzēti līdz pat 6 pasažieriem.
Vēlies ceļot stilīgi? Izmēģini Bolt premium auto.
Ceļo ar bērniem? Pasūti auto, kurā pieejams paliktnītis bērnam.
Līdzi brauc mīlulis? Izmēģini mūsu auto, kuros ir ļauts braukt ar mājdzīvniekiem.
Nepieciešama papildu palīdzība? Assist kategorijas autovadītāji ir apmācīti darbā ar cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī auto ir piemēroti riteņkrēsliem.
Izdevīgi braucieni? Izbaudi lētāko brauciena cenu, izvēloties mazos Economy kategorijas auto.

Biežāk uzdotie jautājumi

Visizdevīgāk no: Maxima X uz: Negyvosios kopos varēsi nokļūt, izvēloties: XL, un tas Tev izmaksās aptuveni 25,70 € EUR.

Negyvosios kopos ir aptuveni 18,5 km attālumā no Maxima X.

Braucot no Maxima X uz Negyvosios kopos un braucienu veicot ar XL, ceļā pavadīsi aptuveni 20 min.

Brauciena cena no Maxima X uz Negyvosios kopos, braucienu veicot ar XL, būs aptuveni 25,70 € EUR.

Braucieni no: Maxima X

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic no: Maxima X uz citiem galamērķiem šajā pilsētā: Nida.

No

Maxima X

uz

Žvejo sodyba

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Cunami

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Kupolas

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Preila

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Bo House

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Baras

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Juodkrantė

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Hill of Witches

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Nida Sundial

Skatīt vairāk

No

Maxima X

uz

Nida

Skatīt vairāk

Braucieni uz: Negyvosios kopos

Izpēti populārākos maršrutus, kurus klienti veic uz: {location} no citiem galamērķiem šajā pilsētā: Nida.

No

Vila Kastytis

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Maxima taromatas

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

SPA Nida

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Apartamentai Nida

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Žvejo sodyba

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Bo House

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Preila

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Vero Cafe

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Nida

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

No

Pervalka

uz

Negyvosios kopos

Skatīt vairāk

Lejupielādē mūsu lietotnes

Pieejams iOS un Android ierīcēm.

Ātri un visiem pieejami braucieni.

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes

Tavas mīļākās maltītes ar ātru piegādi!

Pieejams iOS un Android ierīcēm.
Lejupielādē mūsu lietotnes