Centre Deux – Monthieu - Montat istiqamətində necə səfər etmək olar?
Centre Deux nöqtəsindən Monthieu - Montat nöqtəsinə çatmağın ən yaxşı yolunu axtarırsınız? Xidmətlərimizi araşdırın və sizin üçün ən mükəmməl gedişi tapın.
Rahatlıq və komfort bir neçə toxunuşla əlinizdə!

Bolt
Gündəlik, orta ölçülü avtomobillərdə etibarlı gedişlər.
Təxmini səfər vaxtı
9 dəq
Təxmini məsafə
4,8 km
Sərnişin
1-4
Təxmini qiymət
13,60 €

Prioritet
Daha sürətli qarşılama vaxtı olan standart Bolt gedişləri
Təxmini səfər vaxtı
9 dəq
Təxmini məsafə
4,8 km
Sərnişin
1-4
Təxmini qiymət
14,90 €
Skuterlər və ya E-velosipedlər

Bolt ilə gediş sifariş edərək Centre Deux nöqtəsindən Monthieu - Montat nöqtəsinə gedin

Centre Deux nöqtəsindən Monthieu - Montat nöqtəsinə getmək üçün Bolt xidmətləri

Tez-tez verilən suallar
Centre Deux ünvanından gedişlər
Sent-Etien şəhərində Centre Deux ünvanından digər yerlərə səyahət üçün populyar ideyalar.
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Université Jean Monnet - IUT de Saint-Etienne
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Hôtel de Ville
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Complexe Le Nautilus
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Stade Geoffroy-Guichard
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Quick
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Steel
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Place Jean Jaurès
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Gare de Firminy
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
La Ricamarie
Bu ünvandan
Centre Deux
bu ünvana
Châteaucreux Gare Routière
Monthieu - Montat ünvanına gedişlər
Sent-Etien şəhərində digər yerlərdən {location} ünvanına səyahət üçün populyar ideyalar.
Bu ünvandan
Gare de Firminy
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Hôtel de Ville
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Université Jean Monnet - IUT de Saint-Etienne
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Quick
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Saint-Étienne-Carnot
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
La Ricamarie
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Complexe Le Nautilus
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Le Fil
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Maison des Élèves de l'École des Mines
bu ünvana
Monthieu - Montat
Bu ünvandan
Le Clapier
bu ünvana
Monthieu - Montat
Tətbiqlərimizi endirin
iOS və Android cihazları üçün mövcuddur.
Getmək üçün sürətli, əlverişli yol.

Sevdiyiniz yeməklər sürətli çatdırılma ilə!
