The 716 Lac 2 – La Marsa Plage istiqamətində necə səfər etmək olar?
The 716 Lac 2 nöqtəsindən La Marsa Plage nöqtəsinə çatmağın ən yaxşı yolunu axtarırsınız? Xidmətlərimizi araşdırın və sizin üçün ən mükəmməl gedişi tapın.
Rahatlıq və komfort bir neçə toxunuşla əlinizdə!

Bolt
Gündəlik, orta ölçülü avtomobillərdə etibarlı gedişlər.
Təxmini səfər vaxtı
17 dəq
Təxmini məsafə
9,9 km
Sərnişin
1-4
Təxmini qiymət
14,200 TND

Komfort
Daha geniş salon və baqaj yeri olan daha böyükölçülü avtomobillər
Təxmini səfər vaxtı
17 dəq
Təxmini məsafə
9,9 km
Sərnişin
1-4
Təxmini qiymət
16,000 TND

Ekonom
Standart avtomobillərdə sərfəli gedişlər
Təxmini səfər vaxtı
17 dəq
Təxmini məsafə
9,9 km
Sərnişin
1-4
Təxmini qiymət
13,900 TND
Skuterlər və ya E-velosipedlər

Bolt ilə gediş sifariş edərək The 716 Lac 2 nöqtəsindən La Marsa Plage nöqtəsinə gedin

The 716 Lac 2 nöqtəsindən La Marsa Plage nöqtəsinə getmək üçün Bolt xidmətləri

Tez-tez verilən suallar
The 716 Lac 2 ünvanından gedişlər
Tunis şəhərində The 716 Lac 2 ünvanından digər yerlərə səyahət üçün populyar ideyalar.
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Le Palmarium
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
البساج
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Champion Lafayette
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Station Louage Bab Aliwa
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
المرسى
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
حي الخضراء
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Le Bardo
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Bab Saadoun Station Louage
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Bab Saadoun
Bu ünvandan
The 716 Lac 2
bu ünvana
Tunis Carthage Airport (TUN)
La Marsa Plage ünvanına gedişlər
Tunis şəhərində digər yerlərdən {location} ünvanına səyahət üçün populyar ideyalar.
Bu ünvandan
Tunis Carthage Airport (TUN)
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
حي الخضراء
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Bab Saadoun
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Le Bardo
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
geant
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Moncef bey louage station
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Manar City
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Champion Lafayette
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Azur City
bu ünvana
La Marsa Plage
Bu ünvandan
Station Louage Bab Aliwa
bu ünvana
La Marsa Plage
Tətbiqlərimizi endirin
iOS və Android cihazları üçün mövcuddur.
Getmək üçün sürətli, əlverişli yol.

Sevdiyiniz yeməklər sürətli çatdırılma ilə!
